სერვისები / ღვინის ინდუსტრია
საქართველო ერთადერთი ქვეყანაა, რომელსაც  ღვინის დაყენების 8000 წლის უწყვეტი ისტორია გააჩნიაგარდა ამისა, მეღვინეობა საუკუნეების განმავლობაში წარმოადგენდა საქართველოს ეკონომიკისა და კულტურის საფუძველსქართველი ერის მრავალსაუკუნოვანი ისტორიის განმავლობაში, ღვინომ მოიპოვა განსაკუთრებული მნიშვნელობა და ის წარმოადგენს სულიერი განახლების სიმბოლოს. ღვინის დაყენების უძველესი მეთოდის თავისებურება, კი გულისხმობს ღვინომასალის თიხის ჭურჭელში (ქვევრში) დადუღებას
,,აქტოს ჯგუფის” ერთერთი ძლიერი მიმართულებაა ღვინისა და სხვა ალკოჰოლური სასმელების წარმოებაკომპანია აწარმოებს ღვინოს  ქართული ტრადიციული ყურძნის ჯიშებისაგან, როგორიცაა: რქაწითელი, მწვანე, ქისი, ხიხვი, ციცქა, ცოლიკოური, საფერავიალექსანდროული, მუჯურეთულიუსახელოური და სხვაასევე აწარმოებს ქართულ ბრენდის და ქართულ მაღალ ალკოჰოლურ სასმელ ჭაჭასდღევანდელი მდგომარეობით კომპანიის სახელზე  25-ზე მეტი დასახელების ალკოჰოლური სასმელი გვხდება, რომლებიც გამოირჩევა თვისობრივი მახასიათებლებით.
ჩვენი მეღვინეობის ფილოსოფია საზრდოობს ქართული კულტურული მემკვიდრეობითტრადიციისა და გამოცდილების თანამედროვე ტექნოლოგიებთან სინთეზი კი უმთავრეს მიზნად ჩამოყალიბდაჩვენ კონცეფცია დაფუძნებულია დარგის ძლიერ პროფესიონალებზე, საერთაშორისო ტექნოლოგიებზე და მაღალ ხარისხზე, წარმოების ციკლშიკომპანიის მიზანია აწარმოოს მაღალი ხარისხის პროდუქცია, როგორც ღვინის დაყენების ქართული ტრადიციული ასევე ევროპული მეთოდით.  მეღვინეობა, რომელიც მდებარეობს 52 000 2-ზე ფართობზე, საქართველოს ძირითადი მეღვინეობის რეგიონში, კახეთშიორიენტირებულია აწარმოოს საშუალო და პრემიუმ სეგმენტის მაღალი ხარისხის პროდუქცია. კომპანიის მფლობელობაში არსებული 61 ჰექტარი ვენახი, რომელიც გაშენებულია ქინძმარაულის მიკროზონაში იძლევა უმაღლესი ხარისხის ღვინის ჩამოსხმის შესაძლებლობასთანამედროვე ლაბორატორიით, იტალიური ცისტერნებით და საწარმოო დანადგარებით აღჭურვილი მეღვინეობა, სრული დატვირთვის პირობებში 2500 ტონამდე ყურძენს გადაამუშავებს.